Go to Top

KOLTUK YIKAMA

koltuk yikamaEvimize kullandığımız mobilyalar arasında en çok koltukları kullanmaktayız. Bu kadar çok kullandığımız ve üzerinde vakit geçirdiğimiz koltukların temiz ve hijyenik olması oldukça önemlidir. Koltukların yapısı gere siz evde kendiniz temizlediğiniz zaman sadece koltukların dış yüzeyini temizleyebiliyorsunuz. Halbuki sağlığınız için tehdit oluşturan akarlar(mayt) ve bakteriler koltuğunuzun iç kısımlarına doğru da nüfus ederler. Zaman içerisinde çoğalan bu mayt ve bakteriler sağlığınızı riske sokmaya başlar, koltuklarınızda ağır kokular oluşabilir. Hatta bazı zamanlar kendinizi kaşıntılı hissetmeniz de gayet normaldir. Peki ne yapmalı?

Evinizdeki ekipman ve temizlik malzemeleriniz ile açıkcası yapabileceğiniz birşey yok. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi, mayt ve bakterilerden arındırılabilmesi için bu işte uzman bir kadroya sahip olan Uras Temizlik Hizmetlerinden yardım almanız gerekir. Fakat temizlik firması seçerken, firmanın Koltuk temizliğinde yeterli donanım ve bilgiye sahip olmasına özellikle özen gösteriniz.Yoksa geri dönüşü olmayan kötü sonuçlar ile de karşılaşabilirsiniz.

Biz Uras Temizlik Hizmetleri olarak koltuklarınızı kumaş cinsine göre değerlendirip uygun kimyasallar, uygun ısıda kuru buharlı yıkama ve güçlü vakumlama yöntemleriyle; koltuklarınızı tertemiz ve %99 bakteri ve maytlardan arındırılmış bir halde sizlere teslim ediyoruz.