Go to Top

HALI YIKAMA

hali yikama hizmetUras Temizlik Hizmetleri ile tüm halılarınız tecrübeki ekibimiz ile garantili bir şekilde doğal ve antibakteriyel şampuanlar kullanılarak gelişmiş otamatik halı yıkama makinelerimiz ile ilk günkü gibi tertemiz olacak şekilde yıkanır.

Halılarınız içerisinde  olan sadece toz ve kir değildir. Halının en ücra noktalarına yerleşmiş milyonlarca bakteri,mikrop ve halı akarları(mayt) siz kendiniz istediğiniz kadar yıkanın , yaşamaya devam edecektir ve zaman içinde çoğalan bu canlılar sizlerin sağlığınız için tehlike oluştururlar. Bu makteri ve virüslerin neden olduğu hastalıklar ise; astım ve bronşittir. Özellikle çocuklarınızın bu canlılarla daha çok temas halinde olacağını düşünürsek, halıflekslerinizde yaşayan mikrop, bakteri ve maytların yok edilmesi gerekliliği daha da önem teşkil eder. Peki neyapmalı? Hem halıları temizlemenin hem de bu istenmeyen zararlılardan kurtulmanın bir yolu yok mu? Tabiki var. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.

Halı yıkamak tecrübe ve profesyonellik ister. Tabiki herkes halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almak değil midir?

check Ayrıca renkleri birbirine karışmış olan halılarınızı eski haline getirebiliyoruz.

check Halı Yıkama Aşamaları Halılarınız evinizden alındıktan sonra ölçüm ve kayıt işlemleri yapılır.

check Halılarınız cinsine göre ayrılır.

check Lekeleri incelenip temizleme yöntemi belirlenir.

check Yıkanmadan önce toz alma ünitesine gönderilir, toz ve partiküllerden arındırılır.

check Toz alma işlemi bittikten sonra halınıza uygun deterjan ve program seçilip, tam otomatik halı yıkama makinasında halınız yıkanır.

check Otomatik yıkama bittikten sonra halılarınız kontrol edilir ve gerekirse özel kimyasallar ile lokal müdahale yapılır İkinci kez durulama yapılır.

check Santrifüj makinesinde yüksek devirlerde halınızın suyu alınır.

check Fabrikamızın kurutma katına alınıp 24 saat bekletilir.

check Halınız,kontrol masasına yatırılır ve tarama,fırçalama ve parfümleme işlemleri gerçekleştirilir.

check Son olarak Halılarınız ambalajlanır ve servis araçlarımız ile randevu saatinizde adresinize teslim edilir.