Go to Top

DAİRE TEMİZLİĞİ

cleaning general 1Sizin ve ailenizin içerisinde en çok zaman geçirdiği mekanınız... Eviniz... Dolayısıyla evinizin hijyenik olmaması, sağlığınızı etkileyebilecek en büyük faktörlerdendir. Bu sebeple eminiz ki sizler de ev temizliğine ayrı bir özen gösteriyorsunuzdur.

Fakat birçok ev hanımı için çoğu zaman evin detaylı temizliğini yapmak sıkıntılı olabilmektedir. Bu sıkıntının sebebi, ev hanımı çalışıyor ya da gün içinde çocuklarıyla ilgilenmek zorunda kalıyor ise; zaman bulamamaktan dolayı olabilir.

Ayrıca mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızın ve diğer ev eşyalarınızın görünmeyen kısımlarında biriken toz ve kiri ortaya çıkarmak iş gücü bakımından da bir bayan için her zaman kolay olmayabilir.

Durum böyle olunca da dışarıdan bir yardım almak kaçınılmaz hale gelmekte. Uras Temizlik Hizmetleri; deneyimli bay ve bayan kadrosu ile dilerseniz bu konuda size yardımcı olabilir. Evinizdeki tüm mobilya, halı, perde,Beyaz eşyalar, Elektronik aletler, yüzeyler,fayanslar ve camlar firmamızca isteğiniz dahilinde temizlenebilir.